Maize

Veicot rūpīgus, zinātniski pamatotus pētījumus, tika izstrādātas īpašas maizes receptes, kurām piemīt ne tikai izcila un bagātīga garša, bet tās ir ideāli piemērota arī cilvēkiem kas rūpējas par veselīgu dzīvesveidu, un pat ieteicamas cilvēkiem ar cukura diabēta un liekā svara problēmām. SIA «Klaips.lv» ir šī produkta ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs.

Veicot pētījumu par Latvijā pieejamajiem maizes izstrādājumiem konstatējām, ka mūsu piedāvātajos produktos olbaltumvielu daudzums sastāda 26-29%, kas ir vidēji 5-6 reizes augstāks kā tradicionālajā rudzu maizē. Olbaltumvielu daudzums ir pat augstāks kā liellopu gaļas steikā (21%). Tai pašā laikā ogļhidrātu daudzums ir tikai 1,4-6,4%, ka ir vidēji 10 (!!!) reizes zemāks kā Latvijā pieejamajās tradicionālajās rudzu maizēs. Tāpat jāatzīmē lielais šķiedrvielu (11-14%) daudzums. Šie unikālie specifiskie rādītāji ir panākti zinātniski pamatotu pētijumu rezultātā, kā arī ņemot vērā produktu savietojamību, maizes cepammaisījuma sastāvā iekļaujot olbaltumvielu maisījumu (kviešu, sojas, lupīnas olbaltumvielas), sojas drumslas, linsēklas, saulespuķu sēklas, kviešu pilngraudu miltus, auzu šķiedras u.c. Tāpat jāatzīmē, ka mūsu piedāvātais produkts nesatur ĢMO, nesastāv no ĢMO, nav gatavots no ĢMO, kā arī tajā nav ĢMO gatavotu sastāvdaļu. Produkts ir atbilstošs EK direktīvām (regulām).

Tāpat jāatzīmē visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā, pieaugošā cukura diabēta un liekā svara problēmām. Latvijā 2013.gadā bija vairāk nekā 80 000 reģistrētu cukura diabēta pacientu. Katru gadu šis skaitlis Latvijā pieaug par aptuveni 6000-7000 gadījumu… Šīs problēmas skartie cilvēki pastiprināti pievērš uzmanību produktu specifiskajiem rādītājiem. Kristiāna Albrehta vārdā nosauktās Ķīles universitātes Medicīnas fakultātē tika veikti officiāli pētījumi, kas pierādīja, ka pareizi lietojot uzturā mūsu piedāvāto maizi, cukura diabēta pacientiem būtiski samazinās lietoto diabēta un insulīna medikamentu apjoms.

PAPA klaips maize satur neticami maz ogļhidrātu. Zemais ogļhidrātu daudzums mūsu maizei nodrošina zemu glikēmisko indeksu. PAPA klaips maize ir atļauta un pat ieteicama cukura diabēta pacientiem!

Visas tiesības paturētas @ 2022 Papa Klaips
Izstrāde: Liepa WS